Loading...

ÇALIŞMA ORTAMINDA İŞ GÜVENLİĞİ ŞARTLARININ SAĞLANMASI ŞİRKETİMİZİN İLK ÖNCELİĞİDİR!

GİNTEK İNŞAAT A.Ş. ; KURULUŞUNDAN BU ZAMANA HİÇ CAN KAYBI YAŞANAN İŞ KAZASI YAŞAMAMIŞTIR.
GİNTEK İNŞAAT A.Ş. ; SAĞLIK EMNİYET VE ÇEVRE POLİTİKALARINI OHSAS 18001 : 2007 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİNE GÖRE OLUŞTURMUŞTUR.
GİNTEK GRUBU S.E.Ç. (SAĞLIK,EMNİYET,ÇEVRE) POLİTİKASINI 2 ANA İLKE ÜZERİNE KURMUŞTUR ;

-Çalışan personel, işçi ve taşeronlarımızın sağlık ve güvenlik koşullarını devamlı izlemek ve iş kazaları ve yaralanmalardan korumak.
-Doğru,dürüst ve sorumlu idare anlayışı ile tüm saha aktivitelerinde çevrenin korunmasını ön planda tutarak çevre kirliliğini önlemek.SONUÇ OLARAK GİNTEK GRUBU YÖNETİMİ; S.E.Ç. HEDEFLERİNİ BELİRLEMİŞ VE TAVİZ VERMEDEN SÜRDÜRMEKTEDİR ;

-Kalite ve İş Güvenliğini stratejik olarak iyi bir iş planı içinde tüm aktivitelerinde uygulamak.
-Kalite ve İş Güvenliğinde hedeflerini seçerek dönemsel olarak kontrol etmek ve geliştirmek.
-Müşterilerinin tüm beklentilerini mevcut ve yürürlükteki mevzuat ve kurallar içerisinde karşılamak ve ayrıca müşterinin ilave istek ve beklentilerine cevap vermek.
-Çalışanlarının, işçilerinin, taşeronlarının ve partnerlarının sürekli ve etkin bir şekilde sağlık, emniyet ve çevre konularında eğitim almasını sağlamak.
-Kalite ve İş Güvenliğini ödüllendirmek, çalışanlarının, işçilerinin, taşeronalarının ve partnerlarının bu konulardaki bilgilerini cesaretlendirmek.
-Müşterilerinin tatmin düzeyini ölçmek, anlamak ve bunlarla ilgili araştırmalar yapmak.
-Şirketin saha aktivitelerinde enerjinin etkin kullanımı, çevrenin korunması ve kirliliğin önlenmesi konusunda gerekli önlemleri almak.
-Bütün personellerinin emniyetini sağlayarak sağlıklı çalışma koşulları yaratmak için çalışmak ve Kaza Önleme Felsefesini yaymak ve uygulamak.

GİNTEK YÖNETİM KURULU OLARAK BİZ; Kalite, Sağlık, Emniyet ve Çevre politikamızı anladığımızı, uygulayacağımızı, sürekli geliştireceğimizi ve her aşamada takip edeceğimizi taahhüd ederiz.