Loading...
Dekora Mobilya Dekorasyon A.Ş. İsmi ile 1985 te faaliyete geçen firmamız, 2023 yılından itibaren Gin-dek Mobilya Dekorasyon A.Ş. adı altında ilk günün heyecanını taşıyarak sağlam ve emin adımlarla sürekli kendini yenileyerek hizmetlerine devam etmektedir. Yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız her sektörden kişisel ve kurumsal firmaların ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermiştir. Kişilere ve kurumlara özel çözümlerle Ankara Sitelerde bulunan 1000 m2 kapalı alandaki fabrikasında 20 den fazla çalışanı ile 500 üzeri müşteriye 200 üzerinde farklı ürünle hizmet vermektedir.

Evinizin her köşesi için kişiye özel tasarımları ile çeşitlilik sağlayan firmamız; Tv Ünitelerinden yemek odası modellerine, şık ve ferah yatak odası dizaynlarına, modern ve şık mutfak dolabı dizaynlarına kadar her tür mobilya tasarım ve uygulamasında çözüm ortağınız olacaktır.  Ofis dizaynlarında da rahat ve huzurlu bir ortam yaratabilen etkin tasarımları ile Masa & Büfe & Tezgah, Tamamlayıcı Dekorasyon, Duvar ve Tavan Giydirme, Yükseltilmiş Döşeme gibi birçok imalatı bünyesinde barındırmaktadır. Kamu Kurum ve Kuruluşlarındaki tüm Kapı, Dolap, Vestiyer, Kapak gibi imalatları da başarı ile gerçekleştirmektedir.

Mobilya Tasarım ve Uygulama Hizmetlerinde 6 Ana Dalda faaliyetlerini sürdüren şirketimizin bugüne kadar üstlenmiş olduğu yapımı tamamlanan ve devam eden projeleri aşağıdaki kategorilerde sunulmuştur.